Pejo Apartamenty styczen 2023

vioz-hotel front

val-di-sole

100 3186

 100 3106

 

dimaro00001

collini14

 

P1010815

 

 pejo3000 wyciag

 100 3707

WITAM SERDECZNIE

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą na wyjazd do PEJO w Val di Sole (Dolina Słońca) z Biurem Podróży SNOWGOOD.

Ferie PEJO FONTI (Val di Sole)

11-18.01.2023   dojazd własny

10-19.01.2023   autokar

Val di Sole -  Pejo Fonti - Apartamenty przy stoku

 Val di Sole, DOLINA SŁOŃCA, to region oferujący ponad 240km tras połączonych w ogromną karuzelę narciarską. Są tu nasłonecznione stoki, doskonale przygotowane trasy na różnych poziomach zaawansowania, wymagające trasy dla  średnio i  zaawansowanych, niebieskie trasy oraz wyciąg taśmowy dla najmłodszych oraz totalnie początkujących osób, zaczynających swoją przygodę z nartami lub snowboardem oraz snowpark-i na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania, od zielonych po czarne, położone pośród lasów, przepięknych górskich krajobrazów skąpanych w promieniach świecącego i charakterystycznego dla tego regionu słońca oraz błękitu nieba. Sam hotel o 5 minut pieszo od tras zjazdowych w Peio, od głównej gondoli którą można wjechać na 3000m.npn i cieszyć się długą 8km trasą zjazdową.zróżnicowanych stoków oraz długich tras miejscowość  Pejo może być doskonałą bazą wypadową do pozostałych pod regionów Val di Sole, w kilkanaście minut możemy dostać się do Marillevy połączonej z Dimaro, Folgaridą i Madonna oraz w pół godziny do Passo Tonale. Miejsce to można polecić osobą szukającym wypoczynku, komfortu i relaksu. Region ten oferuje bogatą infrastrukturę basenów termalnych oraz odnowy biologicznej w centrum termalnym PEJO (źródło Fonte Alpina, Fonte Antica oraz Nova Fonte które oferują zabiegi pomocne w leczeniu dróg oddechowych, zaburzeń krążenia krwi, dolegliwości reumatycznych i chorób skóry, ponadto do dyspozycji są łaźnie parowe i wanny do kąpieli aromatycznych.

 

PEJO FONTI  (Val di Sole)

APARTAMENTY V*** usytuowane vis-a vis- hotelu (5min pieszo glownej gondoli)

Apartamenty zlokalizowane vis a vis hotelu. Oferujemy pobyt w apartamentach typu Bilo 3 i 4 osobowe oraz Trilo 4 - 5 - 6 osobowych. Ograniczona ilość apartamentów, decyduje kolejność zgłoszeń. Typy apartamentów:

 

BILO 3-4, jedna sypialnia 3-4 osobowa, osobna kuchnia, łazienka, tv lcd 32”.

Cena 1500pln/osoba w bilo 3osobowym     Cena 1400pln/osoba w bilo 4osobowym    

 

TRILO 4-5, 1 sypialnia dwuosobowa, drugi pokój 2-3osobowy, kuchnia, łazienka, tv lcd 32”, telephone, balcony (in residence), chimney (in chalet). Cena 1660pln /osoba w Trilo 4      Cena 1500pln / osoba w Trilo 5

 

TRILO 6 , 1 sypialnia dwuosobowa,  druga sypialnia dwuosobowa plus dodatkowo łóżko piętrowe, osobna kuchnia, łazienka, tv lcd 32”, telephone, balcony (in residence), chimney (in chalet). Cena 1400pln/ osoba w Trilo 6

W apartamentach jest pościel (bez ręczników). Ręczniki można wypożyczyć odpłatnie z hotelu lub zabrać własne. Kaucja zwrotna na poczet ewentualnych zniszczeń oraz sprzątania 100eur.

Ze względów COVID opcja samodzielnego sprzątnięcia apartamentu do potwierdzenia przed wyjazdem.

 

 

 

 

Cena zawiera:

- 7 noclegów w hotelu apartamentach

- ubezpieczenie KL i NNW opcja SKI

- imprezy i integracje apres ski SNOWGOOD

- zniżkę na zakup skipass**

Cena nie zawiera:

- wyżywienia

- dojazd autokarem  (koszt 750pln/osoba)

- skipassu

- wejście do SPA i Wellness

- szkolenia narciarskiego lub snowboardowego

- opcjonalnego rozszerzenia skipassu o Val di Sole

- kaucji zwrotnej za skipass 5eur

- podatku turystycznego 1,5eur/osoba/doba

- kaucji zwrotnej za apartament 150eur

- rozszerzenia skipassu o inne regiony Val di Sole (opcja)

- zniżki na zakup skipassu w przypadku samodzielnego zakupu

- opłaty za końcowe sprzątanie 70eur

- wstępu do Wellness i SPA

- opieki rezydenta

 *opcja dla osób wykupujących dojazd autokarem oraz decydujących się na rozszerzenie skipassu

ZAKWATEROWANIE

Apartamenty Vioz i Lisetta zlokalizowane w miejscowości Pejo Fonti, przy samym stoku, 150m i 250m od głównej gondoli wjeżdżającej na 3000m npm. Odległość do Marrilevy 10km (15min), Passo Tonale 30min. Do wyboru apartamenty 3osobowe Bilo, 4-osobowe Billo, $osobowe Trillo, 5- i 6-osobowe Trillo  Dostępne wg. kolejności zgłoszeń. Za opłatą do dyspozycji gości SPA i strefa Wellness oraz dodatkowo jacuzzi na zewnątrz hotelu.

Lisetta  00001 Ap vioz  rez pejo funslope  
Ap vioz  room Ap vioz  kuchnia Ap vioz  kuch  

 

vioz  wellness   vioz  sauna jacuzzi v

SKIPASS**

W cenie wyjazdu nie jest oferowany skipass. Klientom wyjazdu oferujemy możliwość zakupu skipassu ze zniżką biurą (płatność za skipassy zniżkowe wyłacznie gotówkę na wyjeździe).

Ceny skipassów 6dni Pejo ze zniżką biura

183eur  155eur* NORMALNY

129eur  105eur*  JUNIOR (ur. po 30.04.2005)

BABY FREE** Darmowy (ur. po 30.04.2014)

*Cenę ze zniżką oferujemy wyłącznie przy zakupie skipassu za pośrednictwem biura i przy zakupie wyłącznie za gotówkę. Nie mamy możliwości zaoferowania zniżki na samodzielny zakup skipassu. Konieczność zadeklarowania zakupu karnetu przed wyjazdem. Płatność wyłącznie gotówką na wyjeździe.

**Dziecko może otrzymać skipass free o ile rodzic kupuje pełnopłatny 6-dniowy skipass (1 skipass free na 1 rodzica). Do zakupu skipassów zniżkowych wymagany będzie dokument. Za każdy skipass pobierana jest kaucja zwrotna 5eur.

SKI SAFARI  opcja jazdy w innych regionach Val di Sole (dostępna po wykupieniu rozszerzenia skipassu)

Rozszerzenie dostępne w opcjach na 1,2 lub 3 dni.  Dostępny jest skibuss dowożący pod stoki do Marillevy, skąd można trasami dojechać do Folgaridy, Madonny i Pinzolo.

DOJAZD WŁASNY 

 

DOJAZD WŁASNY  Dla dolatujących samolotem hotel oddalony ~150km od lotniska Mediolan Bergamo. Zainteresowanym transportem lotniczym oferujemy pomoc przy organizacji transferu do i z lotniska Mediolan Bergamo.

SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Dla klientów wyjazdu oferujemy opcję skorzystania ze szkolenia narciarskiego i snowboardowego na kazdym poziomie zaawansowania (początkujący, średniozawansowany) plus szkolenia specjalistyczne typu freestyle, freeride, jazda sportowa oraz jazda rekreacyjna (dużo spokojnej jazdy pod okiem instruktora/-ki)

- Szkolenie dorosłych. 

- 250eur (1250pln) (szkolenie dorosłych 3dni po 2h/dziennie/osoba
- 350eur (1750pln) szkolenie dorosłych 3dni po 2h/ dziennie / w 2 osoby (cena za obie osoby).

- Szkolenie dzieci jeżdżących. 

- 280euro Na wyjazdach oferujemy grupowe szkolenia dla dzieci (grupa min.5osob do 7osób) przez 6dni po 4godziny dziennie w dwóch blokach plus 1h przerwy pomiędzy blokami. W przypadku mniejszej ilości osób w grupie zajęcie będą prowadzone po 2h dziennie bez przerwy w mini grupach po 3-4osoby.

- Szkolenie dla dzieci początkujących .

- 320eur dzieci zaczynające naukę szkolenie w mini grupach do 4osob.

 

ZAPISY oraz INFORMACJE:

Biuro Turystyczne SnowGood, 81-814 Sopot, ul. Tatrzańska 4/54, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 608 899 999

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystki i Pośredników Turystycznych nr 444. Gwarancja ubezpieczeniowa AXA.