Pejo Val di Sole Sylwester 2019

stella front zima

val-di-sole

100 3186

 100 3106

 

dimaro00001

collini14

 

P1010815

 

 pejo3000 wyciag

 100 3707

WITAM SERDECZNIE

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą na wyjazd do Cogolo di PEJO w Val di Sole (Dolina Słońca) z Biurem Podróży SNOWGOOD.

SYLWESTER 28 XII - 4 I

Val di Sole -  Cogolo di Pejo Hotel StellaAlpina*** SPA i Wellnes

Val di Sole, DOLINA SŁOŃCA, to region oferujacy ponad 240km tras połączonych w ogromną karuzelę narciarską. Są tu nasłonecznione stoki, doskonale przygotowane trasy na różnych poziomach zaawansowania, wymagające trasy dla  średno i  zaawansowanych, niebieskie trasy oraz wyciąg taśmowy dla najmłodszych oraz totalnie początkujących osób, zaczynających swoją przygodę z nartami lub snowboardem oraz snowpark-i na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania, od zielonych po czarne, położone pośród lasów, przepięknych górskich krajobrazów skąpanych w promieniach świecącego i charakterystycznego dla tego regionu słońca oraz błękitu nieba. Sam hotel o kilka minut od tras zjazdowych w Peio, od głownej gondoli którą można wjechać na 3000m.npn i cieszyć się długą 8km trasą zjazdową.zróżnicowanych stoków oraz długich tras miejscowośc Cogolo di Pejo może być doskonałą bazą wypadową do pozostałych pod regionów Val di Sole, w kilkanaście minut możemy dostać się do Marillevy połaczonej z Dimaro, Folgaridą i Madonna oraz w pół godziny do Passo Tonale. Miejsce to można polecić osobą szukającym wypoczynku, konfortu i relaksu. Region ten oferuje bogatą infrastrukturę basenów termalnych oraz odnowy biologicznej w centrum termalnym PEJO (zródło Fonte Alpina, Fonte Antica oraz Nova Fonte które oferują zabiegi pomocne w leczeniu dróg oddechowych, zaburzeń krążenia krwi, dolegliwości reumatycznych i chorób skóry, ponadto do dyspozycji są łąznie parowe i wanny do kompieli aromatycznych.


PEJO Fonti Hotel StellaAlpina*** SPA

 

TERMIN 28 grudnia 2019  - 4 stycznia 2020

Cena za pobyt osoby w pokoju Classic: 

2490pln dorosły w pokoju 2osobowym

Cena pobytu dzieci na 3 i 4 łóżku (z dwójką dorosłych):

2290pln dzieci od 13 lat

1890pln dzieci 9-12,99 lat

1590pln dzieci 3-8,99 lat

0pln dzieci 0-2,99 lat

Brak zniżek na pokoje typu 1 dorosły + 1 dziecko

Cena zawiera:

- 7 noclegów w hotelu StellaAlpina*** SPA

- wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)

- ubezpieczenie KL i NNW opcja SKI

- kolację Sylwestrową

- Bal Sylwestrowy z DJ'em

- opiekę rezydenta na miejscu

- imprezy i integracje apres ski SNOWGOOD

- opiekę nad dziećmi po stoku 1,5h/dziennie

- wejście do SPA i Wellnes

- dojazdy skibussem na i ze stoku

- darmowe WiFi


Cena nie zawiera:

- skipassu

- szkolenia narciarskiego lub snowboardowego

- dojazdu i transferów lotniskowych

- opcjonalnego rozszerzenia skipassu o Val di Sole

- kaucji zwrotnej za skipass 5eur

- podatku turystycznego 1,5eur/osoba/doba

- napoi do kolacji

- dopłaty do pokoju jednoosobowego 600pln

 *opcja dla osób wykupujących dojazd autokarem oraz decydujących się na rozszerzenie skipassu

ZAKWATEROWANIE

Hotel Stella Alpina SPA***, urokliwy rodzinny hotel z  wyszukaną kuchnią włoską. Zlokalizowany w miejscowości Cogolo di Pejo, 3km od głównej gondoli wjeżdzjącej na 3000m npm. Odległość do Marrilevy 10km (15min), Passo Tonale 30min. Do wyboru pokoje 2 oraz 3 lub 4-osobowe, w opcji Standard lub za dopłatą Superior. Pokoje dostępne wg. kolejności zgłoszeń. Dodatkowo do dyspozycji gości SPA i strefa Wellness oraz dodatkowo jacuzzi na zewnątrz hotelu.

Stella front stella bar Stella restauracja  
stella pokoj1 stella pokoj3 collini03  

 

stella sauna stella wellness2 Stella restauracja2 stella rest3

SKIPASS

W cenie wyjazdu nie jest oferowany skipass. Dostępne skipassy Pejo lub z możliwośią rozszerzenia na VAL DI SOLE  (3dni Pejo + 3 dni w Val di Sole)

Możliowość dowolnej kofiguracji i kolejności wyjazdów poza PEJO do innych regionów Val di Sole (Marilleva, Madonna, Paganella, Tonale, Ponte di Legno, Folgarida...)

Ceny skipassów 6dnowych:

NORMALNY   PEJO  190eur,   SKIPASS 3+3 NORMALNY 275euro

JUNIOR         PEJO  133eur,   SKIPASS 3+3 JUNIOR 193eur (ur. po 30.11.2003)

BABY FREE Darmowy (ur. po 30.11.2011)

Dziecko może otrzymać skipass free o ile rodzic kupuje pełnopłatny 6-dniowy skipass (1 skipas free na 1 rodzica). Do zakupu skipassów zniżkowych wymagany będzie dokument. Za każdy skipass pobierana jest kaucja zwrotna 5eur.

Z PEJO jezdzi skibuss dowożący na i ze stoku oraz do Marillevy i Paso Tonale.

 

DOJAZD WŁASNY  /  SAMOLOT 

Dojazd własny klienta. Dla dolatujących samolotem hotel oddalony ~150km od lotniska Mediolan Bergamo. Zainteresowanym transportem lotniczym oferujemy pomoc przy organizacji transferu do i z lotniska Mediolan Bergamo.

SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Dla klientów wyjazdu oferujemy opcję skorzystania ze szkolenia narciarskiego i snowboardowego na kazdym poziomie zaawansowania (początkujący, średniozawansowany i zaawansowany) plus szkolenia specialistyczne typu freestyle, freeride, jazda sportowa oraz jazda rekraacyjna (dużo spokojnej jazdy pod okiem instruktora/-ki)

 

ZAPISY oraz INFORMACJE:

Biuro Turystyczne SnowGood, 81-814 Sopot, ul. Tatrzańska 4/54, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 608 899 999

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystki i Pośredników Turystycznych nr 444. Gwarancja ubezpieczeniowa AXA.