Pejo Val di Sole styczen 2023

vioz-hotel front

val-di-sole

100 3186

 100 3106

 

dimaro00001

collini14

 

P1010815

 

 pejo3000 wyciag

 100 3707

WITAM SERDECZNIE

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą na wyjazd do Cogolo di PEJO w Val di Sole (Dolina Słońca) z Biurem Podróży SNOWGOOD.

FERIE w PEJO FONTI (Val di Sole)

SKI SAFARI opcja jazdy w kilku regionach Val di Sole (Pejo, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Folgarida, Marileva...)

11-18.01.2022   Dojazd własny

Val di Sole -  Pejo Fonti - Hotel Vioz***SPA i Wellnes -  Hotel przy stoku

 Val di Sole, DOLINA SŁOŃCA, to region oferujący ponad 240km tras połączonych w ogromną karuzelę narciarską. Są tu nasłonecznione stoki, doskonale przygotowane trasy na różnych poziomach zaawansowania, wymagające trasy dla  średno i  zaawansowanych, niebieskie trasy oraz wyciąg taśmowy dla najmłodszych oraz totalnie początkujących osób, zaczynających swoją przygodę z nartami lub snowboardem oraz snowpark-i na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania, od zielonych po czarne, położone pośród lasów, przepięknych górskich krajobrazów skąpanych w promieniach świecącego i charakterystycznego dla tego regionu słońca oraz błękitu nieba. Sam hotel o kilka minut od tras zjazdowych w Peio, od głównej gondoli którą można wjechać na 3000m.npn i cieszyć się długą 8km trasą zjazdową.zróżnicowanych stoków oraz długich tras miejscowość Cogolo di Pejo może być doskonałą bazą wypadową do pozostałych pod regionów Val di Sole, w kilkanaście minut możemy dostać się do Marillevy połączonej z Dimaro, Folgaridą i Madonna oraz w pół godziny do Passo Tonale. Miejsce to można polecić osobą szukającym wypoczynku, komfortu i relaksu. Region ten oferuje bogatą infrastrukturę basenów termalnych oraz odnowy biologicznej w centrum termalnym PEJO (źródło Fonte Alpina, Fonte Antica oraz Nova Fonte które oferują zabiegi pomocne w leczeniu dróg oddechowych, zaburzeń krążenia krwi, dolegliwości reumatycznych i chorób skóry, ponadto do dyspozycji są łaźnie parowe i wanny do kąpieli aromatycznych.

 

PEJO FONTI  (Val di Sole)

Hotel Vioz*** SPA  przy samym stoku   

POKOJE CLASSIC:

2650pln dorosły w pokoju 2-3 osobowym classic, 

brak zniżki typu 1dorosły + 1dziecko w pokoju 2os.

zniżki za pobyt dzieci z 2osobami pełnopłatnymi:

GRATIS dziecko 0-1,99 (bez łóżeczka)

1650pln dziecko  w wieku 2-11,99  

2150pln dziecko  w wieku 12-16,99lat

Pokoje COMFORT  dopłata 320pln/osoba

Pokoje FAMILY dopłata 440pln/osoba  (dwa połączone pokoje z 1 łazienką dla 4/5os.)

 

 

Cena zawiera:

- 7 noclegów w hotelu Vioz*** SPA

- wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)

- ubezpieczenie KL i NNW opcja SKI

- wejście do SPA i Wellnes

- tradycyjną kolację regionalną w hotelu

- zniżkę biura na zakup skipassu*

 

Cena nie zawiera:

- dojazdu  (możliwość wykupienia dojazdu autokarem 750pln)

- skipassu

- szkolenia narciarskiego lub snowboardowego

- napoi do kolacji

- opcjonalnego rozszerzenia skipassu o Val di Sole

- kaucji zwrotnej za skipass 5eur

- podatku turystycznego 1,5eur/osoba/doba

- dopłaty do pokoju comfort 250pln/osoba

- dopłaty do dwu pokojowego studia family 350pln/osoba

- rozszerzenia skipassu o inne regiony Val di Sole (opcja)

 *

ZAKWATEROWANIE

Hotel Vioz SPA***, urokliwy rodzinny hotel z  wyszukaną kuchnią włoską. Zlokalizowany w miejscowości Pejo Fonti, przy samym stoku, 150m od głównej gondoli wjeżdżającej na 3000m npm. Odległość do Marrilevy 10km (15min), Passo Tonale 30min. Do wyboru pokoje 2 oraz 3 lub 4-osobowe, w opcji Cassic lub za dopłatą Superior i podwójne pokoje typu Family. Pokoje dostępne wg. kolejności zgłoszeń. Dodatkowo do dyspozycji gości SPA i strefa Wellness oraz dodatkowo jacuzzi na zewnątrz hotelu.

vioz-hotel front vioz  jedzenie vioz restaurant  
vioz  classic vioz  00003 vioz family  

 

vioz  wellness   vioz  sauna jacuzzi v

SKIPASS

W cenie wyjazdu nie jest oferowany skipass. Klientom wyjazdu oferujemy możliwość zakupu skipassu ze zniżką biurą (płatność za skipassy zniżkowe wyłacznie gotówkę na wyjeździe).

Ceny skipassów 6dni Pejo ze zniżką biura

183eur 155eur NORMALNY

129eur 105eur  JUNIOR (ur. po 30.04.2006)

BABY FREE Darmowy (ur. po 30.04.2014)

Dziecko może otrzymać skipass free o ile rodzic kupuje pełnopłatny 6-dniowy skipass (1 skipas free na 1 rodzica). Do zakupu skipassów zniżkowych wymagany będzie dokument. Za każdy skipass pobierana jest kaucja zwrotna 5eur.

SKI SAFARI  opcja jazdy w innych regionach Val di Sole (dostępna po wykupieniu rozszerzenia skipassu)

Rozszerzenie dostępne w opcjach na 1,2 lub 3 dni.   Koszt jednodniowego rozszerzenia skipassu ~35eur.

AUTOKAR  /  DOJAZD WŁASNY  /  SAMOLOT 

Oferujemy opcję dojazdu autokarem.  Dla klientów wyjazdu koszt 140eur.

Dla dolatujących samolotem hotel oddalony ~150km od lotniska Mediolan Bergamo. Zainteresowanym transportem lotniczym oferujemy pomoc przy organizacji transferu do i z lotniska Mediolan Bergamo.

SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Dla klientów wyjazdu oferujemy opcję skorzystania ze szkolenia narciarskiego i snowboardowego na każdym poziomie zaawansowania (początkujący, średniozawansowany i zaawansowany) plus szkolenia specjalistyczne typu freestyle, freeride, jazda sportowa oraz jazda rekreacyjna (dużo spokojnej jazdy pod okiem instruktora/-ki)

- Szkolenie dorosłych.  Oferujemy 12godzinne szkolenia narciarskie lub snowboardowe dla dorosłych przez 6dni po 2godziny dziennie w dwóch blokach.  Koszt szkolenia dorosłych 140eur. Min 5osób - max 8osób w grupie.

- Szkolenie dzieci jeżdżących.  Na wyjazdach oferujemy grupowe szkolenia dla dzieci (grupa min.5osob) przez 6dni po 4godziny dziennie w dwóch blokach plus 0,5-1h przerwy pomiędzy blokami. W przypadku nie ukształtowania się grupy 5 osobowej na zbliżonym poziomie zajęcie będą prowadzone w mini grupach po 3-4os w wymiarze po 2h dziennie bez przerwy. Koszt szkolenia 200eur.

- Szkolenie dla dzieci początkujących .  Dla dzieci zaczynających naukę oferujemy naukę w mini grupach po 2-3osoby po 1,5-2h dziennie. Koszt szkolenia 250eur.

Liczba instruktorów jadących na dany wyjazd uzależniona jest od ilości osób które zgłaszają się na szkolenie. Możliwość dokupienia szkolenia na miejscu będzie droższa i zależna od dostępności instruktora.

Ze względów logistycznych szkolenia prowadzimy na stokach w PEJO.

 

ZAPISY oraz INFORMACJE:

Biuro Turystyczne SnowGood, 81-814 Sopot, ul. Tatrzańska 4/55, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 608 899 999

ADRES  KORESPONDENCYJNY   Biuro Turystyczne SnowGood,  ul. Rycerska 24, 81-130 Gdynia

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystki i Pośredników Turystycznych nr 444. Gwarancja ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA.